KOSMETIKA:Luxusní ošetření 400,-Kč z 690,-Kč, Tel.:777592034 Inara
KOSMETIKA,DEPILACE,MASÁŽE,PEDIKÚRA PRAHA 5(13),U METRO LUKA
tel.:773592033 
ramka-146 (2).jpg
Depilace cukrovou pastou

Depilace cukrovou pastou slouží k dočasnému až úplnému odstranění chloupků i s kořínky na celém těle. V Depilaci cukrovou pastou provádíme na libovolné části těla, včetně obočí, tváří, intimních partií, nohou, paží a břicha.

Co je to cukrová depilace?

Depilace cukrovou pastou je velmi stará metoda depilace, která vychází z tradicí Blízkého východu a těší se velké oblibě po celém světě. Arabské ženy již staletí používají pro depilaci lepivou hmotu, která se v kuličce volně pohybuje po kůži. Cukrová pasta je měkká a teplá, snadno přilne a snižuje tak i bolest při depilaci.

Proč je depilace cukrovou pastou tak oblíbená?

Je to pravděpodobně pro její unikátní vlastnosti - minimálně dráždí pokožku při depilaci a zanechává ji příjemně hladkou. Z pokožky a oblečení se odstraní čistou vodou. Depilační cukrová pasta Depilační cukrová pasta se vmasíruje ve vlažném stavu do pokožky, přilne pouze ke chloupkům a součastně šetrně odstraní odumřelé pleťové buňky. Cukrovou depilací je oproti teplému vosku možno odstraňovat kratší chloupky. Depilační cukrová pasta se dostane až ke kořínku a proto lze odstraňovat chloupky dlouhé 1 - 2 mm, kdežto pro teplý vosk je nutná délka 5 - 10 mm.
Na obrázky se stahuji autorské pravá.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one